Únor 2010

Let's go!

28. února 2010 v 17:44 | Sandie |  ♠ Kreativita na pochodu
Žánr: Non-fiction
Přístupnost: P

Komentář: Co dodat... dneska mi u sledování pár videí TYR totálně hráblo :) Doufám, že nikomu z nakreslených nevadí, že jsem mu ukradla duši :D

Budka

28. února 2010 v 15:21 | Sandie |  ♠ Kreativita na pochodu
Žánr: Fiction
Přístupnost: P

Komentář: Věnováno našim Vikingům ;-)

Staré nové vlasy

25. února 2010 v 22:07 | Sandie |  ♠ Zprávy ze záhrobí
Hurá! Já mám takovou radost..! Tohle je úplně zbytečná informace, která jen za*írá místo, ale když já jsem tak šťastná! :D Mámě se podařilo obarvit moje vlasy na hnědou, která je jen odstín od mé původní světle hnědé.

Ještě o Vánocích jsem měla totálně černou.

Ještě před třemi hodinami jsem měla trojbarevnou orangutaní palici (a tady si ty připomínky o mozkové a obličejové části lebky nechte, comprende?).

Bohové stáli při mně... A nejde jen o ty vlasy :) Foto později.

Vyhodnocení ankety III

24. února 2010 v 16:39 | Hrabě Sandie |  ♠ Hodinka hraběte Sandieho
Dámy a pánové,

vzhledem k dlouhotrvajícímu (svěžímu) konstatnímu stavu naší ankety...

... je mi nesmírným potěšením přivítat Vás u třetího Vyhodnocení již dnes!

V uplynulém měsíci jste měli možnost hlasovat v anketě s tématem A jaké je vaše vyznání? Jak už je naším dobrým zvykem, nabídli jsme Vám pestrou škálu možností na výběr - v nabídce figurovala jak státem uznávaná náboženství, tak pseudonáboženství a sekty, o kterých bych ještě před měsícem řekl, že o nich mohla slyšet tak akorát Sandie (se svým nepochopitelným vkusem, který se ovšem netýká tolik náboženství jako jeho vyznavačů… AU!).

Přejděme k samotným výsledkům.

Na prvním místě se umístili s počtem sedmi vyznavačů HORLIVÍ POLYTEISTÉ. Zabohy bych netipoval podobný výsledek! Zjištění, že nejsme jedinými polyteisty v širém okolí, nás příjemně nadzvedlo ze židle. Jen tak dále, milí souvěrci, a svět bude mnohem tolerantnějším místem k životu. A jelikož jste se už dozvěděli, že jste první, jděte hned vykonat zápalnou oběť jako výraz vděčnosti za ono nadstandardní umístění. Ulovte si ale zvěřinu a nechte děti TVR KVLT SATANISTŮM, protože ještě chvíli potrvá, než na ně přijde řeč.

PERFEKCIONISTIČTÍ ATEISTÉ dosáhli stejného množství hlasů jako HORLIVÍ POLYTEISTÉ, ale protože vlastně v nic nevěří, nestojí za naši pozornost.

O druhé místo se s počtem tří hlasů dělí PŘEJETÍ TATROSBANÁNISTÉ a TRV KVLT SATANISTÉ. V rámci zachování spravedlnosti bude pořadí určeno abecedně.

Co se týká počtu PŘEJETÝCH TATROSBANÁNISTŮ na našem blogu, nezbývá mi než vyjádřit silné pochybnosti o započitatelnosti jejich hlasů. Vzhledem k tomu, že přejetá osoba (určitě to má na svědomí Avia) je neschopná vyznávat jakoukoli víru, musí tomu tak být i v případě TATROSBANÁNISTŮ, a proto jim doporučuji, aby se šli zahrabat někam hodně hluboko a přenechali druhé místo svým nepřejetým souvěrcům.

Milí TRV KVLT SATANISTÉ, gratulujeme Vám srdečně k druhému místu a přejeme Vám mnoho úspěchů v tom, co děláte, ať už to je nošení pentagramů a svatopetrských křížů o velikosti vrat od stodoly, poslouchání kapel, které normální lidé (a obyčejní satanisté) poslouchat prostě nedokáží, anebo barvení své blond kštice na černo. Buďte i nadále stejně dárk, kůl, in a především ívl; uděláte nám radost. A taky Satanu, pánu temnot, to dá rozum. Když se naučíte i jeho další jména, zvyšuje se pravděpodobnost, že se Vám zjeví. Čichání ředidla má stejný efekt (na Váš mozek minimálně), takže je jen a jen na Vás, která z těchto možností je Vaší oblíbenou.

Jako předposlední se umístili dva SAMOZŘEJMĚ KŘESŤANÉ. Hm, nevím, co přesně je tak moc samozřejmé; jestli to, že byli dva, anebo že to byli křesťané… Nevím, zda má cenu zjišťovat to. Byli přece jenom dva…

Bramborovou medaili získal vyznavač WOO-DOO-DOO-DOO. Ano, čtete správně: woodista hlasoval pouze jeden; Ostatní to asi spláchlo na Haity. Jistě Vám neušlo, že mnoho zemí EU posílá na Haity jak finanční obnosy, tak potravinové zásoby. Ani my nezůstáváme pozadu! Našemu milému woodistovi přijde výherní brambora určitě vhod.

Přívržencům těch světových náboženství/ kultů/ sekt, pro které se nenašlo místo v anektě, se hluboce omlouváme a věříme, že budeme pochopeni.

V případě, že Váš internetový prohlížeč fungoval správně, a dovolil Vám hlasovat pouze jednou, jsou výsledky ankety naprosto regulérní.

Děkujeme za přízeň a těšíme se na Vaše hlasy v nové anketě!

Sandie's not dead

21. února 2010 v 13:22 | Sandie |  ♠ Zprávy ze záhrobí
Jaro se pomalu napřahuje, obrovský kámen v rukou, aby pěkně po indiánsku rozdrtilo hlavu bezstarostně spící zimě, přátelé radostně tleskají a nepřátelé znechuceně zalézají do svých emodoupat.

A cože se to vlastně děje?

SHOW GOES ON!!

Další více než smysluplné informace pod perexem.

What is the new alive?

14. února 2010 v 16:58 | Sandie |  ♠ Vrba
Tak se to poslední dobou zase všechno sype. Určitě jenom proto, aby byl poměr štěstí a neštěstí v mém životě vyvážený, a abych se pak měla dlouhou dobu perfektně.
(obrázek odsud)


Bottle Fights!!

9. února 2010 v 19:32 | Sandie |  ♠ Škola
UAAAARRR!!! Lahvové zápasy!
Maskovaným zápasníkem nalevo je obávaný Černý postrach, zápasníkem napravo Missák zvaný Mikuláš. Černý postrach utrpěl v lítém zápasu porážku, a v současné době plánuje odvetný zápas.

... aneb já a Gábi před matikou ^^" "

Internetoví úchyláci

7. února 2010 v 19:26 | Sandie |  ♠ Humory
Jo! Bavím se, fakt moc!

Neuběhne snad ani týden, aby se mi ve vzkazech na profilu neobjevila nabídka seznámení, pozvání na víno, kávu, čaj a jednou to na mě nejaký pablb zkoušel zmrzlinovým pohárem, prostě pedofil jak vyšitej. Úplně jsem se divila, že mi třeba nenablídl bonbon... *sigh* Popravdě řečeno, leze mi to silně na nervy, snažím se být v odpálkovávacích zprávách hnusně úsečná a sarkastická, ale jednou to jeden ubožák prostě odnese za ně za všechny, a úplně vidím, jak na něj s rozkoší použiju těch nejprimitivnějších a nejpřízemnějších sprostých slov, páč už toho mám po krk!

Podle čeho takového úchyláka poznáme? Jak ho odlišíme od obyčejného otravy?

1) Je to chlap od třiceti let do smrti, většinou plešatý a vždy oslizlý.

2) Má na svém profilu jen sebe/ nic/ svou bejvalku (odbarvenou blond nebo červený sídlištní odstín)/ svoje psy/ dopravní prostředky.

3) Je rádobyslušný, rádobyšarmantní, a je fakt vidět, jak se snaží používat velká písmena tam, kde mají být. Výsledek bývá úplně opačný a snad ještě děsivější, než kdyby to napsal všechno s malým písmenkem, bez interpunkce a bez diakritiky.

3b) Ve zprávě se vyskytuje mnoho perel typu "by jsi" a značná část gramatiky jakoby pro daného člověka neexistovala vůbec. Objevuje se náznak touhy po používání rádobymoderních mladistvých výrazů. Od člověka, který v mládí musel používat slova jako "kyslíčník" to ale prostě nemůže znít kůl... TT_TT

4) Po odpálkování ještě min třikrát navštíví váš profil a pak se slehne zem.

5) Oznámí vám, že vypadáte jako šikovná (pověsit do průvanu za ono místo, za toto)/ fajn holka. Jiné výrazy přenechává těm originálnějším.

6) Vždycky vám tyká. Zřejmě protože je mu jasné, že je o dvacet let starší, nicméně mu nedochází, že to znamená, že patří do starého železa.

7) Všechno nasvědčuje tomu, že je pod vaši úroveň - týká se IQ, vzhledu, věku... A jediný, komu to nedochází, je on.

8) Vždy si prohlédne jen profilové fotografie, je líný podívat se dolů na další informace, ve kterých je, že jste zadaná/ nemáte zájem o úchyly/ oboje (což je můj případ).

9) Všem, kteří se tohle dozví, připadá legrační.

10) Vám to postupem času připadá ubohé, veselé, trapné, ubohé a nakonec vám ačínají rupat nervy.

Nachrumcaná

7. února 2010 v 14:19 | Sandie |  ♠ Zprávy ze záhrobí
Legrační situace. No jen si to představte: Fotíte se lehce oblečení na steampunkovém srazu, kdy kolem fičí sněhové vločky, je vám taková zima, až je vám vlastně teplo, a neonemocníte.

S odstupem několika týdnů jdete fotit něco úplně jiného, hřeje váš akorát pletený světřík, který nehorázně profukuje, ale stejně pak neonemocníte.

Nakonec jde vaše nachlazená, pokašlávající sestra k doktorce, v jejíž čekárně sedí dvě hodiny mezi chrchlajícími dětmi a nerudnými odbarvenými matkami s miminy, aby si vyslechla, že je dehydratovaná, musí okamžitě na kapačky a vyděšenému rodiči oznámí, že je strašně chytrej, a proto jeho dítě dopadlo takhle. Sestra i rodič, s očima na vrch čela, se vrátí domů, spláchnou doporučení do nemocnice do záchoda, a do druhého dne pokašláváte všichni. Hm, výborně. Choďte k doktorovi! Moc vám tam pomůžou, pokud chcete fakt něco chytit!

A tak sedím tady, blbě se mi dýchá a nechce se mi dělat absolutně nic. Sestavila jsem proto takový malý, naprosto nepovrchní wishlist věcí, které si chci už jakou dobu pořídit, ale skrblím :) Týká se času i peněz.

Wishlist pod perexem.

Méďové

5. února 2010 v 20:26 | Sandie |  ♠ Kreativita na pochodu
Žánr: Fiction
Přístupnost: P

Komentář: Zhovadilost, která mě napadla po tříhodinové rozmluvě se spolužákem. Jen mu to, proboha, neříkejte :DD