Vyhodnocení ankety II

30. ledna 2010 v 18:44 | Hrabě Sandie |  ♠ Hodinka hraběte Sandieho
Drazí návštěvníci, drahé návštěvnice!

Přichází druhé vyhodnocení měsíční ankety. Předně bych chtěl - a Sandie se ke mně zajisté připojí - poděkovat za hojnou účast. Polepšili jste se. Také zjištění, jenž nám anketa poskytla, jsou víc než zajímavá a analýzyhodná!

Celých 43% návštěvníků našeho blogu jsou ŽENY A DÍVKY, což je pro každého hraběte, pokud zrovna není sexuálně dezorientovaný, úplné potěšení. Ny?

Navštívil nás také jeden MUŽ NEBO MLADÍK, ale to podle mě není vůbec zajímavé a nebudeme se tím zabývat.

To, že nás navštívil jeden BABOCHLAP je otřesné, nicméně je to určitě lepší, než kdyby se tu ochomýtaly chlapny. Jen to je důvodem, proč jsem ochoten překousnout tento ostudný fakt a s úlevou se věnovat dalším zjištěním.

Na náš blog se zatoulala i jedna ELFKA, která ovšem vůči sadě šesti UPÍRŮ nemohla mít nejmenší šanci. In mors pulchritidum es... a tak dál. Vždyť to znáte.
Pořád může být ráda, že nenarazila na IPERáky.

Jako samostatný živočišný druh byl uveden NĚČÍ EX. Tento exemplář se zde vyskytl v podobě celých ří kusů! Zvláštností druhu krex-pex-ex vulgaris (ne, to není satanistické zaklínadlo, pozn. aut.) je, že sám sebe jako tento druh klasifikuje. Proces klasifikace ze strany krex-pex-ex vulgaris je nevratný a je obvykle vyvolán chybným přenosem nervového vzruchu. Mediátorem se v jeho případě nestává acetylcholin nebo noradrenalin, nýbrž NTH (naserutivotropní hormon), dojde k chybnému zpracování impulsu v CNS a odstředivé pyramidální dráhy nemohou být schopny mutaci zadržet...

V případě, že jste si z nás nedělali ošklivou legraci, nehlasovali vícekrát z různých ip adres (i když na to jste asi moc líní) anebo schválně neklikli na nějakou opticky přijatelnější možnost, jsou výsledky ankety zcela regulérní.

Všem zúčastněným tímto děkuji za to, že pro nás pohnuli prstem (kliknutí) a vyslovuji naději, že budou hlasovat i v další anketě.

Nashle zase za měsíc!
Hrabě Sandie Antoin de l'Avoin
 


Komentáře

1 Elisse Elisse | 31. ledna 2010 v 7:54 | Reagovat

Vyhodnocení ankety je opět skvělé XD. Už jsem zvědavá na výsledky té další.

2 Hrabě Sandie Hrabě Sandie | 31. ledna 2010 v 14:06 | Reagovat

Elisse: Drahá Elisse, je mi nesmírným potěšením, že Vás vyhodnocení ankety nenechalo lhostejnou. Vynasnažím se, abych i nadále produkoval neméně duchaplné slohové útvary ~

3 YorumiAkihime YorumiAkihime | Web | 1. února 2010 v 18:31 | Reagovat

Škoda, že k vyhodnocování anket nedochází častěji :D

4 Sandie Sandie | 1. února 2010 v 20:32 | Reagovat

Jen mi toho hraběte nepřechvalte, už takhle si nemístně vyskakuje ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama