Leden 2010

...ženy to ví taky.

30. ledna 2010 v 21:08 | Sandie |  ♠ Kreativita na pochodu
Žánr: Non-fiction, IRL
Přístupnost: 15+

Komentář: Když je člověk holka, musí v životě čelit divným týpkům. A možná, že i když je kluk...

Rande

30. ledna 2010 v 21:02 | Sandie |  ♠ Kreativita na pochodu
Žánr: IRL, non-fiction
Přístupnost: 13+

Komentář: Mno, už jsem vám vyprávěla, kolik jsem měla nápadníků, než jsem se zadala? :DD


Úkoly, bobříci, příšery

30. ledna 2010 v 21:00 | Sandie |  ♠ Kreativita na pochodu
Žánr: non-fiction
Přístupnost: P

Komentář: Taková nostalgie... z raných let přátelství Sandie a llzard :)

Stripy

30. ledna 2010 v 20:57 | Sandie |  ♠ Kreativita na pochodu
Veselé, záživné a celobarevné - takové jsou stripy ze života Sandie! Dlouhá léta (cca pět :D) ležely uschovány před širým světem, a nahlédnout do nich směla jen llzard. Z osobních důvodů, samozřejmě. Smát se jim v tomto méně než komorním složení ale není dvakrát velká legrace, a proto jsem se rozhodla konečně některé zveřejnit. Jen některé :)

Pokud se v nich někdo pozná, lituju. V rámci ochrany osobních... dat... bylo zavedeno maskování.

Kostky jsou vrženy :)

Vyhodnocení ankety II

30. ledna 2010 v 18:44 | Hrabě Sandie |  ♠ Hodinka hraběte Sandieho
Drazí návštěvníci, drahé návštěvnice!

Přichází druhé vyhodnocení měsíční ankety. Předně bych chtěl - a Sandie se ke mně zajisté připojí - poděkovat za hojnou účast. Polepšili jste se. Také zjištění, jenž nám anketa poskytla, jsou víc než zajímavá a analýzyhodná!

Celých 43% návštěvníků našeho blogu jsou ŽENY A DÍVKY, což je pro každého hraběte, pokud zrovna není sexuálně dezorientovaný, úplné potěšení. Ny?

Navštívil nás také jeden MUŽ NEBO MLADÍK, ale to podle mě není vůbec zajímavé a nebudeme se tím zabývat.

To, že nás navštívil jeden BABOCHLAP je otřesné, nicméně je to určitě lepší, než kdyby se tu ochomýtaly chlapny. Jen to je důvodem, proč jsem ochoten překousnout tento ostudný fakt a s úlevou se věnovat dalším zjištěním.

Na náš blog se zatoulala i jedna ELFKA, která ovšem vůči sadě šesti UPÍRŮ nemohla mít nejmenší šanci. In mors pulchritidum es... a tak dál. Vždyť to znáte.
Pořád může být ráda, že nenarazila na IPERáky.

Jako samostatný živočišný druh byl uveden NĚČÍ EX. Tento exemplář se zde vyskytl v podobě celých ří kusů! Zvláštností druhu krex-pex-ex vulgaris (ne, to není satanistické zaklínadlo, pozn. aut.) je, že sám sebe jako tento druh klasifikuje. Proces klasifikace ze strany krex-pex-ex vulgaris je nevratný a je obvykle vyvolán chybným přenosem nervového vzruchu. Mediátorem se v jeho případě nestává acetylcholin nebo noradrenalin, nýbrž NTH (naserutivotropní hormon), dojde k chybnému zpracování impulsu v CNS a odstředivé pyramidální dráhy nemohou být schopny mutaci zadržet...

V případě, že jste si z nás nedělali ošklivou legraci, nehlasovali vícekrát z různých ip adres (i když na to jste asi moc líní) anebo schválně neklikli na nějakou opticky přijatelnější možnost, jsou výsledky ankety zcela regulérní.

Všem zúčastněným tímto děkuji za to, že pro nás pohnuli prstem (kliknutí) a vyslovuji naději, že budou hlasovat i v další anketě.

Nashle zase za měsíc!
Hrabě Sandie Antoin de l'Avoin

Pololetní vysvědčení

28. ledna 2010 v 18:50 | Sandie |  ♠ Škola
Tak se to stalo. Dostala jsem poslední maturitní vysvědčení v životě. Je to kruté, je to smutné, je to hořce humorné; bude se mi stýskat.
Kdo není zvědavý jen na chrnícího Gárfíka, nechť nahlédne pod perex


Pár písniček...

23. ledna 2010 v 15:55 | Sandie |  ♠ Čím se bavím
Období před pololetním vysvědčením snad ještě nikdy nebylo tak namáhavé... nyní nastal jeho konec. Tohle bude poslední vysvědčení svého druhu *dojatá*.
Písemky jsou konečně za mnou a jsem ráda, že jsem všechno zvládla s chladnou hlavou narozdíl od svého ubohého spolužáka a spolukurzisty, který nedokázal déle snést pohled na opravování své písemky v přímém přenosu a utekl se skrýt za dveře, kde setrval až do vyřčení ortele.

Nicméně, vzhledem k tomu, že únor se neodvratně blíží (o měsíc blíže maturitě, yahoo!) a mně se o koncertu EA i zdá, jsem se rozhodla hodit sem dvě písničky, které mě v poslední době okouzlily nejvíce. Snad už budu mít (aslespoň na chvilku) trochu více času i na jiné věci než jen na učení :)

Písničky pod perexem


♥ Mám vás všechny ráda! ♥

19. ledna 2010 v 23:31 | Sandie |  ♠ Zprávy ze záhrobí
Den se nám chýlí ke konci, a za normálních okolností bych už dávno chrněla a strašily by mě sny o maturitě a přijímačkách. V peněžence bych měla akorát tak rybí šupinu jako ironický náznak toho, co měla přivolat, a nahlodávala by mě hnusná myšlenka. Ráno bych se probrala do tmy a svitu pouličních lamp, načež bych odkráčela sněhem do školy na osmou hodinu ranní...
Normální okolnosti v rámci mé obecně platné normy normálnosti ale nenastaly. A za to vám všem zúčastněným chci poděkovat ~ ♥

Zimní steampunkový sraz

18. ledna 2010 v 16:50 | Sandie |  ♠ AKCE!
Pro samou školu zapomínám chvílemi i dýchat. Rozhodla jsem se proto alespoň trochu se provětrat v sobotu, a to hned po přípravném kurzu na VŠ. Zůčastnila jsem se zimního steampunkového srazu, který pořádala Minamono Shana.