llzard

6. listopadu 2009 v 21:32 | Sandie |  Přátelé

LLZARDllzard... Co k ní jen dodat? Naše dlouholeté přátelství může být jakékoliv, jen ne nudné. Už jsme toho spolu zažily tolik, že se to ani vypovědět nedá, navštívily společně mnoho míst, prošly řadou nelehkých zkoušek... Ach ten můj sklon všechno dramatizovat! :D Nerada bych to zrovna u bytosti jako je llz zvrhla v melodramatickou změť myšlenek a pocitů.

Poznaly jsme se před sedmi lety na jednom nejmenovaném gymnáziu, kde se mi nelíbilo natoli, že jsem po prvním půlroce s radostí zvedla kotvy a změnila základnu. Mezitím jsme ale s llzard navázaly kamarádský vztah, který přetrval dodnes. Nerozdělila nás vzdálenost, nerozdělili nás jiní lidé, nerozdělila nás řada situací, jaké by si málokdo přál zažít, a dočkala jsem se toho, že se llzard přesunula pro změnu na moje gymnázium. A je nám fajně!

Jediné, co mě opravdu mrzí, je fakt, že se llzie poslední dobou moc neusmívá. Vždy, když ji vidám, mám chuť povědět nebo provést něco pořádně praštěného, jen abych na její tváři viděla úsměv, a tak určitě často vypadám jako blázen, protože své záměry opravdu uskutečňuji. Snad bude brzy líp :)

 ~ naprosto spontánní gesta - ani jedna z nás netušila, co ta druhá bude za kamennou přepážkou dělat ~~ na knižním veletrhu v Lipsku ~


~ blbnutí na Červeném Hrádku ~

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama