Štěstím bez sebe

31. října 2009 v 17:42 | Sandie |  ♠ Zprávy ze záhrobí
Včera jsem měla víc než výtečnou náladu. Ne, že bych k ní neměla mít důvod, ale začíná to být až podezřelé, protože poslední dobou mívám výbornou náladu neustále, navíc se cítím lehce, svěže, uvolněně a pořád bych se smála a hopsala (ne, tím nemyslím poskakování, kterým se člověk snaží zahřát v tom psím počasí venku) :D

Včera mi konečně dorazil korzet. Černý s odleskem květinových motivů, decentním řasením a rozvernou mašličkou. Když jsem si ho dávala do skříně, trochu mě znepokojil fakt, že tam už pár jeho kolegů leží a hrozí, že po mně vyskočí, jestli jim tam ještě někoho šoupnu x.x
Černý kolega ale sedí skvěle a jsem s ním nadmíru spokojená. Starý černý korzet jsem přenechala nadšením sršící sestře.

Včera mi přítel přivezl dárek k narozeninám, který dorazil až ve dnech nedávných, a to soupravu gohic lolita sukně a gothic lolita haleny. Před přítelovým příjezdem jsem si shodou okolností projížděla lolita fórum a nečekaně narazila na zprávu od slečny, která si tu samou soupravu koupila, ale ta jí došla ve špatné velikosti a v příšerném stavu. Polila mě ledová hrůza. Napjatě jsem roztrhala obal od dárku, abych s úlevou zjistila, že v mém případě k omylu nešlo.
Obě části oděvu mi sedí, jsou příjemné na nošení a nemůžu se dočkat, až v nich někam vyrazím.

Včera jsem pod přítelovým vedením konečně pochopila kuželosečky a vzájemné polohy elipsy a přímky včetně tečen. Písemky se nebojím.

Včera se rozhodlo, že se jednoho dne vypravíme do zahraničí a staneme se účastníky jedné víc než prestižní pseudohistorické akce.

Včera jsem pochopila víc věcí, než tu trochy matematiky literárně-gymnaziální úrovně.
Jsem štěstím bez sebe. A mám pro to důvod... :D
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama